download

سلام به قسمت دانلودهای سایت سی راز خوش آمدید. در زیر آرشیو مختلف از فایل های دانلودی برای شما تدارک دیده شده است .تا به سهولت بتوانید از آنها در طبقه بندی های مشخص استفاده کنید. فایل های رایگان را می توانید با لذت دانلود و استفاده کنید .

دانلود فایل صوتی سی راز

mp3-download-30raz

تمام فایل های صوتی ارزشمند را در این قسمت دریافت کنید .این بانک اطلاعاتی ارزشمند را می توانید در موبایل و یا سیستم خود ذخیره کنید و در اوقـات فـراغت و یا حتی هنگام توقف در رانندگی و پشت ترافیک استفاده کنید و به بهترین نحو از زمان با ارزش خود استفاده کنید . سی راز همراه شما در جاده موفقیت است .

دانلود فایل تصویری

video-download-min-1

فایل های ترجمه شده تصویری سی راز دنیایی از ناشناخته ها را به روی شما باز می کند. هر فایل تصویری می تواند برای شما در حکم یک کشف تازه از جهان ناشناخته باشد. رازهای بی شمـاری را می توانید از این فایل ها کشف کنیــد. هر هفته فایل تصویری جدید در این قسمت بارگذاری می شود .آن ها را با لذت تماشا کنید.

خلاصه کتاب و جزوه

pdf-download-30raz

بسیاری از شما دوست دارید تا مطالب ارزشمند را به صورت متنی و در قالب جزوه و یا فایل pdf  در اختیار داشته باشید. ما در سی راز این امکان را تدارک دیده ایم تا مطالب ناب و چکیده کتاب های ارزشمند را به صورت بسیـار برجسته و با کیفیت بالا در اختیار شما قرار دهیم .

پادکست آموزشی سی راز

podcast-download-30raz-min-3

پادکست های صوتی سی راز :

گنجینه ای ارزشمنــد از مطالب پیوسته و آموزش های دقیــق در زمینه های مختلف موفقیت است که به صورت هدفمند و منظم شما را در این مسیر کمک می کند. این فایل ها توسط اساتید برجسته سی راز تدارک دیده شده است و شما می توانید به ترتیب شماره آن ها را دانلود و استفاده کنید .