قانون جذب در ۳ گام (مقدمه)
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۶
تعیین خواسته در قانون جذب / جلسه دوم
خرداد ۱۶, ۱۳۹۶
نمایش عمومی

راز جذب کلاس قانون جذب/ جلسه اول (معرفی قانون جذب)

راز جذب چیست و قانون جذب کائنات چگونه است ؟

آیا قانون جذب به صورت کاربردی می تواند به ما در به دست آوردن خواسته هایمان کمک کند ؟

سلام وقت بخیر ، شما به جلسه معرفی قانون جذب وارد شده اید. ما در طول این آموزشها به اساسی ترین نکته های قانون جذب و تکنیک های کاربردی آن می پردازیم. قانون جذب ، یکی از قوانین اساسی کائنات است که طرفداران بیشماری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

باید بدانیم که قوانینی در کائنات هستند که بر هر چیز- هر چیز مادی و غیر مادی – اثر می گذارد. این قوانین مطلق هستند ، ابدی و فراگیرند. هنگامی که هشیارانه از وجود آنها آگاه شوید و فهمی کاربردی به دست آورید ، به زندگی شما اعتلا می بخشند. و قادر هستید خالق ارادی و عمدی تجارب زندگی خود باشید.

آیا شما موجودی دو بعدی هستید

در حقیقت شما موجودی غیر مادی هستید که در این قالب مادی جا گرفته اید و بسیار بسیار بزرگتر و بیشتر از این چیزی هستید که با چشمانتان قابل رویت هست.شما بخشی از انرژی مبداء هستید. به عبارت ساده تر شما یک بخشی از وجودتان که بسیار بزرگتر، وسیع تر و خردمندتر هست در درون شما جاگرفته که بعضی ها از آن به روح و یا نفس اعلا یاد می کنند.اما این مهم است که شما از ابعاد وسیع غیر مادی خود که می تواند زندگی شما را نجات دهد آگاه شوید و از قدرت های بینهایت بزرگ آن بهره مند شوید.

با توضیح راز جذب نمی خواهیم باورهای شما را تغییر دهیم

واقعاً قصد ما تغییر باورهای شما نیست ، فقط می خواهیم از قوانین ابدی کائنات آگاه شوید و بتوانید رویدادهای زندگیتان را خلق کنید. زیرا کسی به جز شما نباید مسیر رویدادهای زندگی تان را تعیین کند.ما قوانین کائنات را در قالبی ساده به شما ارائه می کنیم و تمرین هایی را نیز به شما می آموزیم که از طریق آنها از روی اراده می توانید به قوانین دسترسی پیدا کنیدو به هر چه می خواهید برسید. تصور کنید که با دانستن راز جذب ، خواسته های جدید خلق می کنید و به آرزوهایی که ایجاد می کنید دست پیدا می کنید، این نهایت آزادی در زندگی است اینکه مجبور به پذیرش زندگی تحمیلی نیستید و می توانید زندگی دلخواهتان را بیافرینید.

در حقیقت بخش غیر مادی و الهی شما از تمام این اسرار باخبر است ، اما ذهن شما و بعد مادی شما نمی تواند آنها را به یاد بیاورد و در حقیقت شما آنها را از یاد برده اید. توقع ما در این جلسات این است که شما گام به گام و مرحله به مرحله به بیداری و شناخت از وجودکلی خود برسید.

سه قانون ابدی در کائنات هست که می خواهیم به شما کمک کنیم  آنها را بهتر بفهمید تا بتوانید به طور موثر، عمدی و آگاهانه و با رضایت در زندگی خود بکار ببرید. قانون جذب نخستین آنهاست که به شما توضیح می دهیم . قانون جذب نخستین آنهاست و قانون دوم ، قانون آفرینش عمدی و یا خلق آگاهانه و قانون سوم ، هنر پذیرش است.

یک نکته بسیار مهم این است که در این کلاس های آموزشی ما اصول و تکنیک هایی را به شما یادآور می شویم که حواشی تبلیغات این روزهای استفاده از قانون جذب نیستند ، بلکه موثرترین و کاربردی ترین آنها هستند.بنابراین اگر با این اصول آنا شوید و از تکنیک های آن استفاده کنید، به طور بسیار زیادی به خواسته خود خواهید رسید.

 روش استفاده از آموزش های کلاس قانون جذب 

برای اینکه بتوانید تنها با استفاده از آموزش های این کلاس به بالاترین قدرت جذ برسید ، باید ابتدا مفاهیم اولیه این کلاس ها را به ترتیبی که عنوان می شود را یاد بگیرید و به سوالات و پاسخ هایی که ارائه می شود خوب دقت کنید. باید گام به گام حرکت کنید.  قانون اول را خوب یاد بگیرید و به طور موثر بکار ببندید تا قانون دوم برایتان مورد استفاده قرار بگیرد و باید بدانید عملکردد قانون دوم چیست تا قانون سوم برایتان مورد فاید واقع شود.

 تعریف کوتاه قوانین سه گانه جذب:

قانون اول:

قانون جذب می گوید: هر چیزی شبیه به خود را جذب می کند، در حالی که این عبارت خیلی ساده به نظر می رسد، بیانگر یکی از نیرومند ترین قوانین کائنات است، قانونی که بر همه چیز و در همه حال تاثر می گذارد . هیچ چیز نیست که از تاثیر این قانون نیرومند برکنار باشد.

قانون دوم : 

قانون آفرینش عمدی، می گوید: هر آنچه به آن فکر می کنیم و به آن هر آنچه باور داریم، یا انتظارش را می کشیم به وقوع می پیوندد. خلاصه آن که هر چه را که به آن فکر می کنید، چه آن را بخواهید و یا نخواهید، به دست می آورید. کاربرد عمدی افکار ، موضوعی است که دانش آفرینش عمدی به آن می پردازد. زیرا اگر این قوانین را درک نکنید و آنها را عمدی به کار ببرید، ممکن است چیزی معیوب و ناقص را خلق کنید.

قانون سوم :

هنر پذیرش، می گوید:من همانی هستم که هستم و مایلم همه چیزهای دیگر همانی باشند که هستند. هنگامی که مایلید اجازه دهید تا دیگر چیزها همانی باشند که هستند، حتی اگر آنها به شما اجازه ندهند ، شما یک پذیرنده هستید، اما احتمال رسیدن شما به آن نقطه وجود نداردمگر آن که درک کنید چگونه آنچه را می خواستید، به دست آورید.

فقط هنگامی که فهمیدید دیگران نمی توانند بخشی ازتجربه های شما باشند مگر آنکه آنها را به تجربه های خود دعوت کنید( یا به آنها توجه کنید) و آن وضعیت نمی تواند بخشی از تجربه های شما باشد، مگر آن که آن را از طریق افکارتان فراخوانید، در این صورت شما همان پذیرنده ای شده اید که می خواستید بشوید.

درک این سه قانون نیرومند کائنات و کاربرد عمدی آنها شما را به رهایی نشاط بخشی می رساند که ماحصل آن آفرینش تجارب زندگی شما درس بر طبق خواسته هایتان است. هنگامی که فهمیدیدهمه مردم ، اوضاع و شرایط . .قایع را خود از طریق افکارتان به زندگی خود دعوت می کنید، بنابریان بر طبق قصد و نیت خود زندگی خواهید کرد.

ما به شما قول می دهیم که با درک قوانین این کلاس آموزشی و با انجام تمرینات آن ، شما به قویترین قدرت آفرینش زندگیتان دست پیدا می کنید.

 

راز جذب به زبان ساده:

قانون جذب تحت عنوان راز در سال ۲۰۱۱ توسط خانم راندابرن تحت عنوان فیلمی به همین نام  به صورت عام ارائه شد و به یکی از پر بیننده ترین فیلم های سال جهان تبدیل شد . در این فیلم که به صورت مستندگونه تهیه شده است از زبان اساتید موفقیت و راز به ارائه نکته های اساسی قانون جذب می پردازد.

قانون جذب می گوید: شما تنها کسی هستید که زندگی تان را می آفرینید چون هیچ کس دیگر نمی تواند برای شما فکر کند. این کار تحت کنترل خود شماست. اگر چیزی را که می بینید  می خواهید در مورد آن بنویسید، راجع به آن با دیگران حرف بزنید، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز کنید ولی اگر آن را نمی خواهید در موردش با کسی حرف نزنید ، توجه تان را منحرف کنید. وقتی چیزی را تجسم می کنید آن را پدید می آورید. پس موقع تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید. وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور میکنید ، دیگر احساس نمی کنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس می کنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث می شود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.اگر به دنبال حس لذت درونی ، بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار می شود.

 

اساتید راز جذب و قانون جذب که از آموزش های آنها در این جلسات استفاده شده است

 

به ترتیب از راست بالا : باب پراکتر – وین دایر-استر هیکس -جک کنفیلد- جو ویتالی – دونالد ولش – جان مارتینی – مارک دولی – مایکل بک ویت

خانم ماری دیاموند – فرد آلن ولف – خانم لورال لانگر میر – جان آساروف – خانم مارسی شیموف – دنیس ویتلی -آرتور ری  – بن جانسون

و اساتید شاخص دیگری که در این زمینه به آموزش می پردازند.در این دوره آموزشی از نظریات و آموزش های این اساتید در این دوره به وضوح استفاده خواهیم کرد.

 

کتاب های راز جذب که در این دوره به آنها استناد شده است

 

با ادامه دوره در هر قسمت بخش هایی از کتابهای مرجع برای دانلود شما قرار داده خواهد شد .تمام سعی سایت سی راز  ارائه محتوای آموزشی کاربردی با بیشترین منابع و اثر بخشی موثر است. داستانهایی واقعی از قوانین راز در هر جلسه ارائه می شود که به شما در درک گسترده تر این قانون کمک خواهد کرد. پیشنهادهای شما می تواند ما را در کامل تر کردن این جلسات کمک کند. اگر در هر قسمتی از کلاس نیاز به ارائه محتوای جدید باشد، آن قسمت تصحیح و به روز خواهد شد. بنابراین این آموزش ها همواره به روزرسانی و کامل تر خواهند شد.

در جلسه بعدی به آموزش های ابتدایی قانون جذب خواهیم پرداخت.

2 دیدگاه ها

  1. علی گفت:

    من مدتی است که به قانون جذب علاقمند شده ام . دلیلی که تصمیم گرفتم این قانون را مورد مطالعه قرار دهم این بود که اساتید مختلفی با تخصص های گونگون به این قانون استناد کرده بودند.
    مثلا هم برایان تریسی و هم آنتونی رابینز ، دیپاک چوپرا و مدرسین فیژیک کوانتوم که من به عباراتی از کارکرد این قانوندر نظراتشان برخورده ام .

    امیدوارم محتوای این کلاس کامل و کاربردی باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *