کتاب پول شما – ذهن شما
فروردین ۳۰, ۱۳۹۶
راز جذب کلاس قانون جذب/ جلسه اول (معرفی قانون جذب)
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۶
نمایش عمومی

قانون جذب در ۳ گام (مقدمه)

آیا با نیرومندترین قانون آفرینش آشنایی دارید؟آیا می خواهید با قانون جذب که رمز و راز خلقت است آشنا شوید؟

کلاس قانون جذب به همت اساتید موفقیت سایت سی راز در جلسات متعددی به صورت رایگان در اختیار شما دوست عزیز قرار گرفته است.این جلسات آموزشی می تواند شما را به قویترین و کاملترین راز جذب و خلق آرزوهایتان آشنا کند. همه آنچه برای آموزش ایجاد یک زندگی رویایی لازم دارید، در این جلسات آموزشی به زبان ساده برای شما ارائه خواهد شد.

 

کلاس قانون جذب سی راز :

به نظر ما هر آنچه برای به دست آوردن خواسته هایتان لازم دارید، در آموزش های این کلاس نهفته است.همه چیزهایی که برای شناخت زندگی و کاربرد آن لازم دارید همین جاست. تمام ابزارهای لازم برای آفرینش رویدادهایی که همیشه آرزویش را کرده اید و یا از این لحظه به بعد می خواهید به آنها برسید. واقعاً مطالب این کلاس ها کاربردی است و واقعیت دارد، سالهاست که اثرات این قانون را در زندگی خود به تحقیق مشاهده کرده ایم و می خواهیم با شما آنها را به اشتراک بگذاریم.

عجله نکنید! ما تمام آنچه لازم دارید را به سرعت برای شما آموزش می دهیم و هر آنچه از اساتید بزرگ در باره این قانون عنوان شده است و یا لازم به دانستن آن هست را در این کلاسها گنجانده ایم.

شما هم اکنون از قانون جذب استفاده می کنید

واقعیت این است که شما در عمیق ترین بخش های آگاهی تان،مکانی در بخش مهمی از اندیشه تان قصد کرده بودید که به راز جذب و آفرینش آگاه شوید و به همین خاطر این کلاس آموزشی را جذب کرده اید.هروقت اراده کنید و بخواهید راه ها به روی شما گشوده می شود .این موضوع کم اهمیتی نیست. بده بستان بزرگی صورت گرفته است. حرفمان را باور کنید، زیرا قانون این است که :  چیزی را خلق می کنید که نیت شما بر آن قرار گرفته است.

قانون جذب

قصد درونی شما حضور در کلاس قانون جذب  بوده است

البته که همین بوده ، آنچه در حین شرکت در این دوره اتفاق می افتد،رسیدن به آگاهی کاملی از قوانین آفرینش عمدی است. یعنی شما به رمز و راز خلق و ایجاد عمدی هر آنچه در زندگی می خواهید، خواهید رسید.شما مدتها بود که به چنین آگاهی نیاز داشنید و در پی آن بودید، اینکه چطور زندگی جدید و رویایی ام را به دست بیاورم. فقط آنچه نمی دانستید این بود که چگونه و با استفاده از چه ابزاری می توانید به آن برسید؟و حالا شما اینجا حضور دارید!

به شما تبریک می گوئیم ، شما در طی این جلسات در ۳ مرحله که اساس کلی قوانین جذب را تشکیل می دهند به روش های آفرینش و جذب خواسته هایتان آگاه خواهید شد. از شما دعوت می کنیم قانون جذب را به طور کامل در سایت سی راز و در همین قسمت دنبال کنید.  ما بسیار خوشحالیم که می توانیم شما را تا رسیدن به اوج خواسته هایتان همراهی کنیم . در قسمت نظرات شما می توانید سوالات ممتاز و جواب های آنها را از زبان اسانید قانون جذب بشنوید.

از به دست آوردن مفاهیم قانون جذب به شدت هیجان زده خواهید شد 

ما یقین داریم ، نکته های در کلاس قانون جذب ارائه خواهد شد که شما را شدیداً تحت تاثیر قرار خواهد داد و حشور در این کلاس نقطه عطفی در زندگی شما خواهد بود. در این کلاس آموزشی در باره مهم ترین قوانین آفرینش بسیار خواهید دانست و به اطلاعات فوق العاده و نفس گیر و داده هایی حیاتی و بینشی درخشان دست پیدا خواهید کرد. این کلاس در باره متمرکز کردن توجه است، اگر شما توجه خود را بر آنچه می خواهد متمرکز کنید، چیزهای مورد توجه شما در واقعیت ، بر شما ظاهر خواهند شدو زندگی شما برای همیشه تغییر خواهد کرد.

دونالد ولش

آغازی بر شروع کلاس اقتباس از دونالد ولش، استاد قانون جذب و نویسنده کتابهای پر فروش “ارتباط با خدا” و ” در زندگانی که هیچ گاه به پایان نمی رسد به خدا تکیه کنید”

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *